Kiekvienas metų laikas yra savotiškai patrauklus. Tačiau man labiausiai patinka, kai žiema būna žiema, bei vasara būna vasara. Tačiau paskutiniu metu mūsų tokiais malonumais gamta nedžiugina. Pastoviai kažkas ne taip, kaip mes viltingai tikimės - tai lyja vidurį gruodžio, tai atšyla / atšąla per kelias valandas. Žodžiu visiška nesąmonė, prognozuoti arba prisitaikyti nėra lengva. Taigi kaip ir kiekvienai metai gimtadieninis bėgimas turėjo įvykti, tačiau koks galėtų būti nebuvo aišku iki paskutinės akimirkos. Norėjosi kažko ypatingo ir kartu paprasto, kiek tam galiu skirti laiko, taip pat buvo klausimas, todėl pasirinkau "Kalnų parką", kuris visai prie namų ir jeigu bus reikalas greitai parsirasti namo. Aišku sukilimo metrų rinkimas viliojo kaip niekada, nes miškas jau seniai ledinis ir juk tai gimtadieninis bėgimas, reikia gi lengvo iššūkiuko, bei aišku nepersistengti ir palikti laiko pamąstymams apie tai kas buvo ir tai kas bus. Mintys, planai ir t.t. kaip ir viskas aišku, ...
Blog of trailrunning, ultrarunning, swimming and other life / endurance adventures. I enjoy the physical, emotional, and spiritual journey of outdoor events, nature and the chance to meet cool people. This blog contains reports, video's, future plans and all things around my adventure journey.