Jau seniai buvo, bet nutariau parašyti. 2009.04.04 vyko IPO-1 (b) varžybos Rygoje. Mes ten dalyvavom jau 2 metai iš eilės ir mūsų rezultatai visai neblogi. Šį kartą surinkom 80 balų iš 100 galimų, čia vienas iš aukščiausių mūsų pasiekimų Latvijoje. Tačiau aš pats ir Lordas tikrai nebuvom patenkinti savo pasirodymu... Dar neradau priežasčių tokio pasirodymio, bet rytoj 2009.05.01 bus varžybos Vilniuje ir bandysim rasti sėkmės receptą. Nuo šiol mes dalyvaujam kaip "MERA Dog LT" komanda ir Latvijoje mes buvom treti :) Foto iš varžybų. 1. Laukiam savo eilės ir stebim konkurentų pasirodymus: 2. Mūsų pasirodymas, kelios geros, linksmos akimirkos. 3. Apdovanojimai: MERA DOG LT komanda Daugiau foto galima rasti čia: http://picasaweb.google.com/mgreblikas/20090404_Ryga_Latvija_IPO1B?authkey=Gv1sRgCLn9kJPtvemz5AE#
Blog of trailrunning, ultrarunning, swimming and other life / endurance adventures. I enjoy the physical, emotional, and spiritual journey of outdoor events, nature and the chance to meet cool people. This blog contains reports, video's, future plans and all things around my adventure journey.