16 Sept 2008

1/2 maratonas įveiktas

2008.09.13 Vilniuje vyko V tarptautinis Vilniaus miesto maratonas.
Visą maratoną (42 km 195 m) bėgo apie 235 dalyviai, finišavo 213. Geriausias laikas buvo Kęstučio Jankūno 2:28:42.

1/2 maratoną (21 km 97 m) bėgo apie 290 dalyvių, finišavo 289 daliviai. Geriausias laikas buvo Mindaugo Viršilos 1:11:26. Živilė Balčiūnaitė šį atstumą įveikė per 1:14:53.

Aš sau kaip pirmą kartą dalyvaujantis tokioje atrakcijoje, didelių tikslų nekėliau, tiesiog norėjau įveikti trasą, laikas buvo nesvarbus.

Prabėgus pirmus 10 km, pradėjau galvoti apie tilpimą į 2:05:00, nes viskas sekėsi labai puikiai, savijauta buvo taip pat gera. Tačiau oro sąlygos nelepino (lietus, vėjas ir tik 7 laipsniai šilumos). Po 18 km. pradėjo traukti tai vienos tai kitos kojos raumenis, todėl vienintelis tikslas buvo ne laikas, o pasiekti finišo liniją.

Mano laikas 2:16:31. Toliau pateiksiu mano laikus per visus 21 km. ten puikiai matosi kur ir kada tempas krito, todėl toliau treniruojantis tai bus atskaitos taškai.

Grafikas:






Mano foto iš bėgimo nebus, nes fotikui pamiršau įdėti atminties kortą :(

Čia starto akimirka:


Gal paskui pas organizatorius atsiras daugiau foto, tuomet papildysiu įrašą.

Papildau informacija.

1. Video reportažas apie maratoną Vilniuje: http://www.lrytas.lt/videonews/?id=12213179171219615943&sk=5

2. Maratonininko išpažintis po Vilniaus maratono: http://www.lrytas.lt/-12214730081220754023-p1-sportas-maratonininko-išpažintis-po-vilniaus-maratono-video.htm

Diplomas:







2 Sept 2008

#4 - Atostogos

Šiandien bandysiu baigti apžvalgą savo buvusių atostogų.

Kelias dienas keliavom pakrante, žvalgėm apylinkes. Todėl pavyko užfiksuoti keleta nuostabių vaizdų.

1. Dovilė bando apskaičiuoti atstumą iki vandens.


2. Aš irgi patikrinau ar ten aukštai.


3. Tačiau vietiniams ispanams šis aukštis tik pramoga.


4. Miestelio vaizdas nuo pusiasalio.

5. Sekančia dieną nusprendėm dviračiais važiuoti į kitoje pusėje matomą pusiasalį.

6. Bevaikščiojant miesteliu, sutikom laukines kates, gyvenančias prie viežbučių. Rainos katės tikrai atrodo kitokios negu mūsų.


7. Varpinė, aišku neveikę, bet pastatas skyrėsi iš aplinkos. Kažkuo priminė Kolumbo laikus ....


8. Čia iš viežbučio balkono dirbau truputį paparaciu. Tai užfiksavau kaip neatsakingai dirba gelbėtojai, kaip ir kas vyksta įlankoje stovinčiose jachtose, vokiečių aviganį einantį gatvėje.




9. Važiuodami dviračiais radom visai kitokius pakrantės vaizdus.

10. Panorama

24 Aug 2008

#3 - Atostogos

Toliau pasakoju apie mūsų atostogas.

Taigi apsigyvenom viežbutyje miestelyje "Cala Millor", kaip ankščiau pasakojau paplūdimys nerealus, smėlis labai fainas. Vakarais eidavom pasivaikščioti netik paplūdimiu, bet ir centrinėmis miestelio gatvėmis ir aikštėmis.

Kiekvieną vakarą centre būdavo gatvės muzikantų, aktorių pasirodymai. Keleta pasirodymų pavyko užfiksuoti.

Vienas iš linksmesnių ir įdomesnių pasirodymu buvo dviejų žonglierių-klaunų pasirodymai, kiekviena vakarą aišku tas pats, bet pirmą kartą visai linksmai pasijuokiau ir pažiūrėjau. Net pinigų už pasirodymą kažkiek daviau :)


Dar vienas iš gražių ir įdomių dalykų buvo žmonės kurie iš smėlio stato dideles - gražias pilis.

1 dieną pasitiko mus tokia pilis:


2 dieną jau matėm štai ką:


3 dieną buvo dar kitoks vaizdelis:


Pradžioje net negalėjau patikėti, kad tai tikri žmonės tik sėdi smėliu aplipdyti visą vakarą... Pasirodymai prasidėdavo apie 20.00 ir trukdavo iki 23-24.00. Galit įsivaizduoti kaip išsėdėti vienoje vietoje, nesujudėjus ir t.t.

Čia žmonės iš arti:

Vieną vakarą sutikom daug žmonių su būgnais ir darančius tikrai gera šou gatvėje. Pinigų jie nerinko, tiesio kaifavo tuom ką daro ir suteikė daug džiaugsmo žmonėms.

<...bus daugiau...>

21 Aug 2008

Treniruotės akimirkos

Taigi eilinė diena, eilinė treniruotė... Tačiau netiketai atsirado fotoaparatas ir visai neblogų bei linksmų akimirkų užfiksavo.

1. Socializacija, darbas didelėje grupėje. Vienas iš sunkiausių pratimų šuniui.



2. Dėmėsio koncentracija, kontaktas su šeimininku, taip pat nėra paprastas pratimas, kaip atrodytų iš pirmo žvilksnio.



3. Atsikvėpsim, pabendrausim ir vėl dirbti...



4. Netyčia pakliuvo į vandens dubenį, atsigaivino ir toliau tesė darbą.





5. Visada būna linksmų akimirkų....

12 Aug 2008

#2-Atostogos

Atskridom į Palmą, pakliuvom į ganėtinai naują ir didelį orouostą. Pasitiko mus kelionės agentūros moterėlė ir pasakė autobuso numerį, kuris mūsų laukia aikštelėje prie orouosto. Susėdę į autobusą laukėm kas bus toliau. Kai surinko visus keleivius priklausančius tam autobusui, atėjo kelionių agentūros vyrukas ir vokiečių kalba pateikė labai trumpą ir greitą informaciją. Kiek man leido mano vokiečių kalbos žinios suprasti buvo štai kas pasakyta: "Gerų jums atostogų, vairuotojas jus pristatys į viežbutį, automobilius galite išsinuomuoti viežbutyje arba nuomos punktuose, kiekvienam viežbutį yra informacinės papkės (aisku tik vokiečių kalba)....". Padėjo mikrafoną į jam skirtą vietą ir mus paliko su vairuotoju važiuoti į viežbutį. Iki viežbučio esančio miestelyje "Cala Millor" yra paie 70 km. čia jau net kitoje salos pusėje, bet kelionė neprailgo, nes trūko miego po nakties Frankfurto orouoste, todėl numigom visai smagiai...

Atvykom į viežbutį "Biniamar", užsiregistravom, palikom daiktus, leido papusryčiauti ir liepė laukti kol kambarys bus sutvarkytas ir galėsim apsigyventi.

Vaizdelis iš mūsų balkono:


Taigi atvykom ten kur šilta (pavėsyje apie 32 laipsnius šilumos), mėlyna jūra, baltas paplūdimys ir aplinkui pilna vokiečių :).

Visur viskas žydi, sklinda nuostabus gėlių kvapas:

Pirmomis dienomis aplankėm aplinkinį kaimelį, pažiūrėjom kaip gyvena ispanai ne kuroste :) Nuo mūsų Cala Millor miestelio ėjom apie 6 km nuo jūros iki "Son Servera", buvo neapsakomai karšta, per tas kelias valandas kol vaikščiojom isgėrėm 3 litrus vandens.

Labai faina pasivaikščioti paplūdimiu vakare, oras šiltas, vanduo šiltas , vokiečių beveik nėra ....

Pakankamai paprasta įsiropšti į gelbėtojo bokštelį...

<...bus daugiau...>

Para Alpi Orobie - 2017 (70k)

Niekaip negalėjau papasakoti šitos istorijos. Atrodė, kad arba čia nėra ką pasakoti, arba kaip tik yra per daug - padrikų minčių, epizodų, s...