7 Aug 2008

Lietuviškas pajūrys

Tai po kaitų pamokėlių kartais pavyksta užsukti ir prie jūros, netik pasimaudyti vandenyje, bet ir Lod'a pagainioti, bei pasigrožėti "šilta" lietuviška vasara.

Orai tikrai mūsų neglostė. Lietutis vis kaupėsi ir kaupėsi.


Gaila taip žaibų ir nesulaukiau, galvojau gal pavyks nuostabių foto padaryti.

O linksmiausia buvo Lordukui, cia tipo pozuoju:


Breikas:

Pokalbis suo "JUO":

Nervai nelaiko, jis nieko negirdi:

Geriau palakstyti ir kamuoliuką pagaudyti, nes jau tie pagaliai - nervai nelaiko:


5 Aug 2008

#1- Atostogos

Sveiki,

pavyko turėti atostogas 2 savaičių ilgumo. Nusprendėm padaryti eksperimentą ir vykti atostogauti kiek kitaip, negu daugelis mūsų lietuvių.

Taigi nusipirkom bilietus į Frankfurtą prie Maino pirmyn 2008.07.22 apie 11 val. ryto ir atgal 2008.08.02 apie 14 val. Daugiau nieko išskyrus kreditines ir dauktus tokiam laiko tarpui neturėjom. Žinojom tik tiek, kad Frankfurto orouoste galima nusipirkti "paskutinės minutės pasiūlymą" į daugelį pasaulio kraštų.

Taigi nuvykus į Frankfurto orouostą prasidėjo paieškos, po keletos nuklydimų, suradom vietą "travel market" kur yra parduodamos kelionės. "Travel market" randasi Terminal 1, Section C, Level 3 (Airport gallery). Ten pasiūlymų yra begalės, daug agentūrų ir t.t. Pradžioje labai apsidžiaugėm, bet teko greitai pakeisti savo nuomonę. Labai nedaug pardavėjų kalba angliškai, čia buvo pirmoji problema, antroji - mes pakliuvom netinkamu laiku, netinkamoje vietoje, t.y. Frankfurte prasidėjusios buvo masinės vaikų ir tėvų atostogos ir 99,9% kelionių buvo išpirktos. Todėl puvo keli pasirinkimai - pirma keliauti ten kur liūčių ir uraganų sežonas (Karibai, Šeišeliai, Mauricijus, Šri Lanka) arba važiuoti į kitą vokietijos miestą traukiniu (Dotmundą, Študgartą), antrą rinktis už beveik lietuvišką kainą ten kur dar liko kelionių. Pasitarėm ir įvertinom, kad gyventi dar norim, vos ne vos puikios pardavejos dėka, radom kelionę 8 naktų į Maljorką. Tačiau kelionė iš Frankfurto į Maljorką buvo tik 2008.07.24 dieną 5 val. ryto. Bet geriau kažkas, negu nieko. Staigiai nupirkom ir galvojom ką čia nuveikus iki tos 2008.07.24 dieno ryto.

Užsisakėm viežbutį "Manhattan" vienai nakčiai, netoli centro ir išvykom į viežbutį garsiais vokiečių traukiniais. Susisiekimas su miesto centru puikus, tikrai nekyla noro imti taksi ar kažko panašaus. Viskas pakankamai aišku, nors ir vokiečių kalba.

Pernakvojus "Manhattan", kitą dieną vykom pasižvakgyti po Frankfurto senamiestį.





Prie pagrindinių dangoraižių radom aikštę EURui.



Kavos gėrimo ritualas prie Euro:



2008.07.23 dienos vakare nuvykom į oro uostą pasiimti bilietų ir kad naktimis nereiketų bastytis vietiniais traukiniais, taip ir likom orouoste laukti kitos dienos 3 val. ryto.

<...bus daugiau...>

9 Jul 2008

Vilnelė irgi upė...

Labai nuostabų maršrutą sugalvojau bėgimui. Bėgam Vilniuje iš Mildos g. iki Belmonto ir paskui ten maudomės Vilnelėje. Tai Lordukas bėga ten su dideliu noru ir net kartais sustoja ir bando mane raginti, tipo varom greičiau, ten gi labai faina.

Atstumas kažkur apie 4.5 km, visa trasa yra mišku, todėl net ir karštą vakarą, mes šį atstumą visai lengvai įveikiam.

Atgal einam kitu keliu, todėl bendroj sumoj gaunasi 10 km. Bandysiu perteikti nuotaiką, kas buna kai Vilnelė būna pasiekta.

1. Tikrinam Vilnelės gylį...

2. Nešam pagalius...

3. Kartais pagaliukai nuo mūsų ir pabėga.4. Kas kam neaišku???

5. Mokam ir taip....

8 Jul 2008

Kaitų mokykla

Mes pradėjom lankyti jėgos aitvarų (kaitų) mokyklą. Jau 2 kartus buvom pajūryje ir bandėm įvaldyti šį šiuolaikinį sportą. Man jis labai patinka, tai lyg ir koks mišinys burlentės ir vandens slidžių. Kas yra kite surfing, galima pasiskaityti čia: http://en.wikipedia.org/wiki/Kite_surfing.

Dabar norėčiau papasakoti savo dviejų dienų įspūdžius. Tai nuostabiausias dalykas, kuo galima užsiimti karštą ir vėjuotą dieną Lietuvos pajūryje :) Kai įvaldysiu "kaitą" ir galesiu ji suvaldyti ir suprati vienas, be trenerio, tikrai pirksiu ir nesigailesiu išleistų tam pinigų ir laiko.

Iš pradžiu mokslai yra sunkoki, bet pradėjus suprasti kaito valdymo suptilumus, viskas juda į priekį. Labai puikus instruktoriai iš www.xpro.lt komandos. Manau jų pagalba jau ateinantį savaitgalį galesiu pajusti kaito suteikiamą laisvę virš vandens.

Pradžioje buvom supažindinti kas yra jėgos aitvaras, kaip jį prisipūsti, kaip prisirišti stropas, kas yra baras. Buvo išdėstyta plaukimo ir valdymo pagrindinės taisyklės.

1. Pučiam aitvarą:

2. Instrukcijos ir teorija:


3. Šypsena pripūtus aitvarą.


4. Taip vyksta kaito pakėlimas ant kranto.


O čia jau keletas kadrų iš kaitininkų gyvenimo, kažkodėl tikiu kad greitai papildysim jų gretas.


Žnau, kad mes ligoniai, bet nieko nepadarysi... laisvės norisi :)

30 Jun 2008

Palūšė - valtyje kartu su Lordu

2008.06.07 d. nutarėm nesėdėti namie, o patikrinti kaip laikosi Aukštaitijos nacionalinis parkas...

Nuvykom į Palūšę, išsinuomojom valtikę ir pasiplaukiojom po ežeriuka. Kai startavom 10 val. ryto, tai plaukiojimus baigėm 17.00 val. Pailseti nuo irklų ir vandens išlipdavom į krantą. Per pietus išalkom ir kepėm dešrikių ant laužo. Svarbiausia buvo tai, kad Lord'is pirmą kartą buvo valtyje ir kai jis yra nerealus vandens mėgėjas, tai jau maudynių buvo nerealiai daug.

Valties kapitonas:



Kartais buvo ir labai karšta, todėl į pagalbą pasitelkės skėtį:

O čia jau dienos finišas, todėl jėgų likę nedaug :

6 May 2008

IPO - 1 (b,c) varzybos - s.m. geguzes 1 d.

S.m. geguzes 1d. Vilniuje vyko IPO -1 (B ir C) daliu varzybos. Teisejavo V. Avtusko.

Galima buvo dalyvauti B dalies arba B+C dalies varzybose.

IPO-1 (B) - paklusnumas.

Mes su Lord'u dalyvavom B+C ir pasiekem tokiu rezultatu:

IPO-1 (B) - surinkom 82 balus is 100. Pasirodyma as vertinciau neblogai, neskaitant tam tikru nesklandumu ir siurprizu. Tokiu kaip 1m. barjeras buvo ivektas tik i viena puse, vaiksciojant greta pries pat nosi nusileido balandis - nervu ir paklusnumo patikrinimas...

Burtai buvo nesekmingi, istraukem 25 eiles numeri is 31, beveik pats galas, todel pasinervinti ir laukti savo eiles laiko turejom per akis.

Foto is IPO-1 (B) dalies neturiu, nes fotikas buvo automobilyje, o kolegos pamirso man pagelbeti :)

IPO-1 (C) - nusikaltelio sulaikymas.

Si rungtis mums buvo naujiena, ir siose varzybose debiutavom. Tasku surinkom 70 is 100 galimu, manau kaip pirmam kartui visai neblogai.

IPO-1 (b) varzybose dalyvavo net 31 dalyvis, is ju IPO-1(c) dalyje dalyvavo tik 5. Kas mane tikrai nepradziugino, bet yra kaip yra.

Is 5 dalyviu mes buvome ketvirti, nes vienas suniukas nutare po komandos "paleisk" nusikaltelio nepaleisti visai... todel teko atsisveikinti su tolimesniu pratimo darymu.

Keleta foto:

1. Pradinis taskas. Laukiam teisejo leidimo judeti.



2. Tikrinam palapines.



3. Laukiam kol nusikaltelis bandys begti.



4. Tuojau nusikaltelis bus pagautas.



5. Jau griebiu.



6. Vedam priduoti teisejui.



Aciu figurantui S.Graciovui.

Asmenineje iskaitoje tarp IPO-1(B) dalyviu mes buvom 9-ti is 31.
Komandineje iskaitoje musu "LVASK" komanda tarp IPO-1(B) dalyviu buvo pirma.

Komanda:



Su teiseju:



Zodziu svente pavyko, oras buvo puikus. Lauksim daugiau Lietuvoje tokio pobudzio svenciu.

7 Apr 2008

IPO-1(b) varžybos Rygoje

2008.04.06 dieną Rygoje vyko IPO-1 (b) dalies varžybos. Lietuvą atstovavo LVASK komanda:

Lina + Ceri, Laima + Vėtra, Marius + Lord'is, Aleksandr + Grand.

Viso dalyvių buvo 52, todėl konkurencija ir įtampa buvo maksimali. Daug dalyvių buvo iš vidaus Latvijos tarnybų (pasienis, muitinė ir t.t.), sporto klubų kultyvuojančių Agility.

Mes su Lordu išsitraukėm 22 starto numerį ir teko nuo ryto laukti savo starto iki 16.30 po pietų.

Surinkom viso 72 balus iš 100, teisėja buvo labai griežta ir tiesą pasakius sudėtinga buvo spresti už ką ir kiek gaudavom baudos balų.

Tai va kaip sekėsi galima pažiūrėti foto.

Apšilimas prieš startą:

Prisistatymas teisėjai:

Gulim su išlaikymu:


Komanda "greta", šį karta buvo nerealiai bloga, Lordas kažkaip skubėjo visą laika, todėl reikės jau taisyti:


Žmonių grupė, viskas buvo atlikta puikiai:


"Sėdėt":


"Gulėt":


Kliūtis "Sienelė" aukštis 180 cm:



Svarbiausia gera nuotaika:

Daugiau foto yra čia: http://picasaweb.google.com/mgreblikas/20080406_Ryga_IPO1b_Varzybos?authkey=d6buvDsAnBs

Para Alpi Orobie - 2017 (70k)

Niekaip negalėjau papasakoti šitos istorijos. Atrodė, kad arba čia nėra ką pasakoti, arba kaip tik yra per daug - padrikų minčių, epizodų, s...