5 Aug 2008

#1- Atostogos

Sveiki,

pavyko turėti atostogas 2 savaičių ilgumo. Nusprendėm padaryti eksperimentą ir vykti atostogauti kiek kitaip, negu daugelis mūsų lietuvių.

Taigi nusipirkom bilietus į Frankfurtą prie Maino pirmyn 2008.07.22 apie 11 val. ryto ir atgal 2008.08.02 apie 14 val. Daugiau nieko išskyrus kreditines ir dauktus tokiam laiko tarpui neturėjom. Žinojom tik tiek, kad Frankfurto orouoste galima nusipirkti "paskutinės minutės pasiūlymą" į daugelį pasaulio kraštų.

Taigi nuvykus į Frankfurto orouostą prasidėjo paieškos, po keletos nuklydimų, suradom vietą "travel market" kur yra parduodamos kelionės. "Travel market" randasi Terminal 1, Section C, Level 3 (Airport gallery). Ten pasiūlymų yra begalės, daug agentūrų ir t.t. Pradžioje labai apsidžiaugėm, bet teko greitai pakeisti savo nuomonę. Labai nedaug pardavėjų kalba angliškai, čia buvo pirmoji problema, antroji - mes pakliuvom netinkamu laiku, netinkamoje vietoje, t.y. Frankfurte prasidėjusios buvo masinės vaikų ir tėvų atostogos ir 99,9% kelionių buvo išpirktos. Todėl puvo keli pasirinkimai - pirma keliauti ten kur liūčių ir uraganų sežonas (Karibai, Šeišeliai, Mauricijus, Šri Lanka) arba važiuoti į kitą vokietijos miestą traukiniu (Dotmundą, Študgartą), antrą rinktis už beveik lietuvišką kainą ten kur dar liko kelionių. Pasitarėm ir įvertinom, kad gyventi dar norim, vos ne vos puikios pardavejos dėka, radom kelionę 8 naktų į Maljorką. Tačiau kelionė iš Frankfurto į Maljorką buvo tik 2008.07.24 dieną 5 val. ryto. Bet geriau kažkas, negu nieko. Staigiai nupirkom ir galvojom ką čia nuveikus iki tos 2008.07.24 dieno ryto.

Užsisakėm viežbutį "Manhattan" vienai nakčiai, netoli centro ir išvykom į viežbutį garsiais vokiečių traukiniais. Susisiekimas su miesto centru puikus, tikrai nekyla noro imti taksi ar kažko panašaus. Viskas pakankamai aišku, nors ir vokiečių kalba.

Pernakvojus "Manhattan", kitą dieną vykom pasižvakgyti po Frankfurto senamiestį.

Prie pagrindinių dangoraižių radom aikštę EURui.Kavos gėrimo ritualas prie Euro:2008.07.23 dienos vakare nuvykom į oro uostą pasiimti bilietų ir kad naktimis nereiketų bastytis vietiniais traukiniais, taip ir likom orouoste laukti kitos dienos 3 val. ryto.

<...bus daugiau...>

No comments:

Post a comment