2008.06.07 d. nutarėm nesėdėti namie, o patikrinti kaip laikosi Aukštaitijos nacionalinis parkas... Nuvykom į Palūšę, išsinuomojom valtikę ir pasiplaukiojom po ežeriuka. Kai startavom 10 val. ryto, tai plaukiojimus baigėm 17.00 val. Pailseti nuo irklų ir vandens išlipdavom į krantą. Per pietus išalkom ir kepėm dešrikių ant laužo. Svarbiausia buvo tai, kad Lord'is pirmą kartą buvo valtyje ir kai jis yra nerealus vandens mėgėjas, tai jau maudynių buvo nerealiai daug. Valties kapitonas: Kartais buvo ir labai karšta, todėl į pagalbą pasitelkės skėtį: O čia jau dienos finišas, todėl jėgų likę nedaug :
Blog of trailrunning, ultrarunning, swimming and other life / endurance adventures. I enjoy the physical, emotional, and spiritual journey of outdoor events, nature and the chance to meet cool people. This blog contains reports, video's, future plans and all things around my adventure journey.