Skip to main content

Posts

Palūšė - valtyje kartu su Lordu

2008.06.07 d. nutarėm nesėdėti namie, o patikrinti kaip laikosi Aukštaitijos nacionalinis parkas... Nuvykom į Palūšę, išsinuomojom valtikę ir pasiplaukiojom po ežeriuka. Kai startavom 10 val. ryto, tai plaukiojimus baigėm 17.00 val. Pailseti nuo irklų ir vandens išlipdavom į krantą. Per pietus išalkom ir kepėm dešrikių ant laužo. Svarbiausia buvo tai, kad Lord'is pirmą kartą buvo valtyje ir kai jis yra nerealus vandens mėgėjas, tai jau maudynių buvo nerealiai daug. Valties kapitonas: Kartais buvo ir labai karšta, todėl į pagalbą pasitelkės skėtį: O čia jau dienos finišas, todėl jėgų likę nedaug :

IPO - 1 (b,c) varzybos - s.m. geguzes 1 d.

S.m. geguzes 1d. Vilniuje vyko IPO -1 (B ir C) daliu varzybos. Teisejavo V. Avtusko. Galima buvo dalyvauti B dalies arba B+C dalies varzybose. IPO-1 (B) - paklusnumas. Mes su Lord'u dalyvavom B+C ir pasiekem tokiu rezultatu: IPO-1 (B) - surinkom 82 balus is 100. Pasirodyma as vertinciau neblogai, neskaitant tam tikru nesklandumu ir siurprizu. Tokiu kaip 1m. barjeras buvo ivektas tik i viena puse, vaiksciojant greta pries pat nosi nusileido balandis - nervu ir paklusnumo patikrinimas... Burtai buvo nesekmingi, istraukem 25 eiles numeri is 31, beveik pats galas, todel pasinervinti ir laukti savo eiles laiko turejom per akis. Foto is IPO-1 (B) dalies neturiu, nes fotikas buvo automobilyje, o kolegos pamirso man pagelbeti :) IPO-1 (C) - nusikaltelio sulaikymas. Si rungtis mums buvo naujiena, ir siose varzybose debiutavom. Tasku surinkom 70 is 100 galimu, manau kaip pirmam kartui visai neblogai. IPO-1 (b) varzybose dalyvavo net 31 dalyvis, is ju IPO-1(c) dalyje dalyvavo tik 5. Kas mane ...

IPO-1(b) varžybos Rygoje

2008.04.06 dieną Rygoje vyko IPO-1 (b) dalies varžybos. Lietuvą atstovavo LVASK komanda: Lina + Ceri, Laima + Vėtra, Marius + Lord'is, Aleksandr + Grand. Viso dalyvių buvo 52, todėl konkurencija ir įtampa buvo maksimali. Daug dalyvių buvo iš vidaus Latvijos tarnybų (pasienis, muitinė ir t.t.), sporto klubų kultyvuojančių Agility. Mes su Lordu išsitraukėm 22 starto numerį ir teko nuo ryto laukti savo starto iki 16.30 po pietų. Surinkom viso 72 balus iš 100, teisėja buvo labai griežta ir tiesą pasakius sudėtinga buvo spresti už ką ir kiek gaudavom baudos balų. Tai va kaip sekėsi galima pažiūrėti foto. Apšilimas prieš startą: Prisistatymas teisėjai: Gulim su išlaikymu: Komanda "greta", šį karta buvo nerealiai bloga, Lordas kažkaip skubėjo visą laika, todėl reikės jau taisyti: Žmonių grupė, viskas buvo atlikta puikiai: "Sėdėt": "Gulėt": Kliūtis "Sienelė" aukštis 180 cm: Svarbiausia gera nuotaika: Daugiau foto yra čia: http://picasaweb.google.co...

Sestadienio treniruote ir ziemos malonumai

Si sestadieni treniruociu aiksteleje buvo testines IPO 1 (b) dalies varzybos-egzaminas. Ne viska dareme, nebuvo uzduociu su aportu ir kliutimis, "pirmyn" dare tik kas norejo. Zodziu didziausias demesys buvo skirtas "greta", "motyvacijai" ir aisku paciu seimininku testavimui:) Ziurejome kaip einame schema, kaip skaiciuojam zingsnius ir t.t. Mes pasirodem sakyciau visai neblogai. Palyginus rezultatus ir vaizdeli su pries 1.5 men. tai netgi labai gerai :) Dirbti aisku yra kur ir mes labai norime panaikinti trukumus, bet kaip sako "neskubek ir busi pirmas", viskas po truputi, negalima persistengti. Po testiniu varzybu, buvo eiline treniruote, nu gal nevisai eiline, nes pirma treniruote iskritus sniegui. Sunims vis norejosi sniega pauostyti, paragauti ir t.t. Keleta vaizdeliu is treniruotes: O cia jau po treniruotes, susikaupimo nera, liko vien tik dziaugsmas ir noras zaisti: