Druskininkų pusmaratonis 2012

Gegužė atėjo, Druskininkų pusmaratonis taip pat. Šiemet kažkokių tikslų nekėliau, tiesiog norėjosi sudalyvauti ir gerai praleisti laiką. Su šeimyna nusivežėm dar ir dviračius, su kuriais šeštadienį pasivažinėjom Druskininkų dviračių takais.
Trasa buvo truputį pakoreguota lyginant su pernai, todėl 100% rezultatų sulyginti nepavyks.
2011 metų rezultatas - 2:13:41
2012 metų rezultatas - 1:54:58

Skirtumas jaučiasi :)
Trasa:

Buvo karšta, vėjukas truputėlį vėsino, tačiau tikrai jautėsi sunkumas pačioje pradžioje. Įveikus pirmąjį ratą, pasidarė truputį lengviau ir jau antrą ratą pradėjau intensyvesniu tempu. Šį kartą persekiojimo varžybos sunkiai sekėsi, nes bėgikai pakankamai dideliais tarpais pasiskleidė po trasą, todėl ilgą laiko tarpa bėgau vienas. Tarpais pavykdavo pasivyti vieną, kitą ir pralenkti, kas suteikdavo dar daugiau motyvacijos stengtis. Paskutinę atkarpą (apie 1 km) pavyko spurtuoti ir aplenkti ne vieną dalyvį. Druskininku kalniukai, posūkiai nedavė progos gerinti Vilniaus pusmaratonio rezultato, tačiau to visai neimu į galvą. Bus dar progų pagerinti laikus, juk bėgu ne dėl laiko...
Nuotraukų šiemet nelabai turiu, nes pamiršom fotoaparatą namie. Čia kelios foto darytos organizatorių, tačiau sunku suprati kur aš, nes fokusas ne ten...


Pirmam plane, ne fokuse :)

Po finišo:

Čia galima pažiūrėti GPS pažymėtą trasą ir kaip joje sekėsi man :)Ateities planai - pradedu ruoštis Berlino maratonui ir gal dar sudalyvausiu pusmaratonio bėgime aplink Elektrėnų marias birželio mėnesį.
Visi kiti ilgesni bėgimai yra planuojami savaitgaliais gamtoje, jei yra norinčiu jungtis ir bėgant praleisti savaitgalių rytus - nesikuklinkite, kartu bus linksmiau :)

Comments