29 Mar 2009

Slidinėjimas Italijoje

Jau savaitė praėjo, kai baigėsi vienos nuostabiausių atostogų. Vykom į Italija slidinėti. Prieš tai dar niekada nebuvau kalnuose slidinėti, todėl buvo ir nerimo, ir jaudulio.

Važiavom į priekį 2000 km. nakvojom pusiaukėlėje Drezdene, Vokietijoje. Aisku oras buvo labai geras ir jei būtų daug noro, galima būtų nuvažiuoti nenakvojus, bet važiavom atostogauti, o ne kuo toliau nuvažiuoti. Pirmyn - atgal viso gavosi 4050 km.

Vykom į Val Garden'a, Italija, ten buvom po pietų šeštadienį. Slidinėti buvom pasiryžę 6 dienas, taip ir padarėm.

Gyvenom 10 žmogeliukų šito namo pirmam aukšte:Pirmas rytas ir kylam ant kalno, nerimas veiduose yra, bet noras vis dar stumia į priekį.Kai pakilom ir nusileidom nuo pirmo kalno, kuris tuomet atrodė pats baisiausias, o paskutinę diena buvo pats lengviausias :) išvydau viena nuostabiausiu vaizdų:

Viskas ten nuostabu, keltuvai, kokybė, oras ir t.t. Jokių eilių prie keltuvų, žmonės pakankamai mandagūs... Tiesiog kai atsimenu ten praleitą laiką, norisi viską pakartoti :)

Nusileidus nuo kalnu, kartais norisi atgauti jėgas, pasideginti saulėje... Nu zodžiu poilsiauti.

Pradžioje buvo sunkoka, 3 dienas nedrysom keliauti kažkur aukštai, todėl intensyviai tobulinom įgūdžius ir pasitikėjima savo jėgomis. O kai jau pasiekėm visai neblogų rezultatų, čiuožėm kartu su senbuviais:


Paskui padarėm bendrą foto:O čia foto jau po pirmos dienos, dar narsos akyse nesimato :)O šios foto atspindi visų atostogų metu vyravusią gera nuotaiką:

Labai paprasta išvada, kalnų slidės yra užkrečiamas dalykas....

Mes buvom čia: http://www.val-gardena.com/en/dolomiti-superski/page3.html

1 comment:

  1. Labai smagu skaityti, nukele i musu keliones atsiminimus!:)
    Teko pabuvoti Slovakijoje, Prancuzijoje ir Italijoje, tad galiu pasakyti, kad slidinejimas Italijos kurortuose yra geriausias. Ar del publikos, ar del gamtos, sunku pasakyti, bet atmosfera buna superine!

    ReplyDelete