Šiuolaikinės darbo sąlygos [VIDEO]

Labai sunku suvokti ir suprasti žmones, kurie privalo sėdėti darbo vietoje nuo skambučio iki skambučio.
Aš labai džiaugiuosi turimomis darbo sąlygomis, kurios leidžia netik dirbti lankstesniu grafiku, bet ir nebūtinai iš ofiso.  Tačiau dirbti iš namų visą dieną ne visą laiką būna smagu, nes norisi pakeisti aplinką, pamatyti žmones, pabendrauti su kolegomis ir nesijausti lyg dirbtum iš lovos su pižama visą dieną:)
Todėl šiam reikalui manau labai gerai tinka viešosios miesto erdvės - kavinės, parkai, Hub'ai ir t.t. Tačiau kai nenori leisti pinigėlių kavinėse ir norisi daugiau privatumo bei tylos, tam nuostabiai tinka Martyno Mažvydo biblioteka. Puikios sąlygos, absoliuti tyla bei viskas visiškai nemokama, aišku jei norėsis kavos ar lengvo užkandžio, tuomet teks jau apsipirkti bibliotekoje esančioje kavinėje.
Kai oras puikus ir noro sėdėti miesto kamščiuose nėra, tuomet puikiai tinka miesto dviračiai arba tiesiog pasivaikščioti. Taip norėtųsi Lietuvoje turėti kiek šiltesnį ir ilgesnį švelnaus oro periodą, tačiau reikia mokėti džiaugtis tuo ką turime ir prisitaikyti prie esamų oro sąlygų.
Taigi visi kas dirba namie ir tai jau pradeda atsibosti dirbti vienam, siūlau rinktis Mažvyde ir į jį keliauti be automobilio :)Comments