Vasaros atostogos Italijoje [VIDEO]

Kai už lango trumpėja dienos ir sunkūs debesys slenka dangumi, o "Bobų" vasara niekaip neateina į kiemą, aš mintimis prisimenu vasarą. Gaila, bet Lietuvoje vasara būna trumpa, bei ne visą laiką prognozuojama, todėl tenka bent jau kelioms savaitėmis bandyti "tos" vasaros, su garantuotu puikiu oru, paieškoti kažkur kitur.  Šiemet ir vėl pajudėjom į Italiją.
Kiek kartų bevažiuočiau į ją, tiek kartų ji mane nustebina. Vis randu ir randu ką naujo pamatyti arba jau gerai žinomo seno patikrinti. Šiemet vasara buvo ne išimtis, apie 10 dienų keliavom po Italiją ir bandėm kiek įmanoma daugiau pasikrauti tos "Itališkos" vasaros.
Čia keli nauji ir seni dalykai, kuriuos norėčiau paminėti:
* Automobilio nuomos ypatumai. Pakenčiama, bet norėtųsi geriau - eilės prie atsiėmimo, klaidos suvedant kreditinės kortelės duomenis, darbo imitacija, sugaišta daugiau nei 1,5 valandos, nors eilėje buvau antras.
* Priimtas 119 km ultra bėgimo iššūkis. Šį kartą buvau per silpnas, kelionę baigiau 95 km, po truputį daugiau nei 20 valandų. Pamatyta nuostabi Italijos Dolomitų gamta kaip dieną, taip ir naktį. Ar bandysiu dar kartą? - tikrai taip ir ne tik čia.
* Jūra - paplūdimiai tikrai geresni pas mus, tikrinau Juodkrantėje vasaros pabaigoje. Vanduo jau mums be šansų konkuruoti, ten tikrai šiltesnis.
* Toscana - nuostabus regionas, maistas, gamta ir žmonės. Ten norisi vis sugrįžti ir sugrįžti. Gyvenom "Villa Sermolli", tikrai rekomenduoju. Kaip ten nuostabu, galite pažiūrėti mūsų TURO video.
* Florencija. Karšta, nuostabi ir kaip visą laiką nepamirštama. Automobilių kamščiai ir GPS klaidos pridėjo truputį druskytės, nors ir  pasivažinėjau prieš eismą ir per ženklus.
* Siena. Vienas nuostabiausių miestų. Kiek kartų ten be važiuotum, vis randi į ką akis paganyti. Tikrai rekomenduoju pasikelti ir pasidairyti į miestą iš viršaus.

Išvada viena: laikas pasižvalgyti ir kitur, bet tikrai dar liko daug dalykų, kuriuos norėčiau pamatyti/patirti Italijoje.

Čia trumpa visos kelionės apžvalga:O čia "Villa Sermolli" turas su mažule:

Comments